TNPW060322R0BECN
MFR.Part #
TNPW060322R0BECN
JLCPCB Part #
C4351150
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount