RK73G2ARTTD7502D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7502D
JLCPCB Part #
C6270692
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS