RK73B2ETTD205J
MFR.Part #
RK73B2ETTD205J
JLCPCB Part #
C4216425
Description
-55℃~+155℃ 200V 2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS