RN731ETTP8450F50
MFR.Part #
RN731ETTP8450F50
JLCPCB Part #
C3941411
Description
-55℃~+155℃ 63mW 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS