RN73R2BTTD5052B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5052B50
JLCPCB Part #
C2550285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS