SG73S2BTTD270J
MFR.Part #
SG73S2BTTD270J
JLCPCB Part #
C3912022
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS