RK73H1JRTTD1501D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1501D
JLCPCB Part #
C2598734
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS