RN731ETTP8350B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP8350B50
JLCPCB Part #
C3944863
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 835Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS