RN73H1ETTP2152D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2152D50
JLCPCB Part #
C2513279
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS