RN73H1JTTD6262F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6262F50
JLCPCB Part #
C4175972
Description
100mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS