HV732HTTE4993F
MFR.Part #
HV732HTTE4993F
JLCPCB Part #
C4188627
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS