RN73H1ETTP8350B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8350B50
JLCPCB Part #
C2534782
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS