RN731ETTP6192F50
MFR.Part #
RN731ETTP6192F50
JLCPCB Part #
C4320527
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS