RN732ATTD2841D10
MFR.Part #
RN732ATTD2841D10
JLCPCB Part #
C4116154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.84kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS