RK73B1JRTTD332G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD332G
JLCPCB Part #
C2598389
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS