RK73H1ETTP4750F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4750F
JLCPCB Part #
C830254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS