RN731ETTP5420F25
MFR.Part #
RN731ETTP5420F25
JLCPCB Part #
C4151668
Description
-55℃~+155℃ 542Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS