RK73G2BTTD7870C
MFR.Part #
RK73G2BTTD7870C
JLCPCB Part #
C7050108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS