SR732BTTDR820D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTDR820D
JLCPCB Part #
C2600482
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 820mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS