RN73H1JTTD6201F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6201F25
JLCPCB Part #
C4070239
Description
100mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS