RN731ETTP6420F25
MFR.Part #
RN731ETTP6420F25
JLCPCB Part #
C3995098
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 642Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS