RK73H2ATTD4991D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4991D
JLCPCB Part #
C2577284
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS