RK73H1HTTC1201D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1201D
JLCPCB Part #
C2579249
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS