RN73H2ETTD3303C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3303C50
JLCPCB Part #
C3926353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS