RK73B1HTTC114G
MFR.Part #
RK73B1HTTC114G
JLCPCB Part #
C2575897
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS