RN731ETTP5231C25
MFR.Part #
RN731ETTP5231C25
JLCPCB Part #
C4184188
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS