RK73B1ERTTP155J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP155J
JLCPCB Part #
C2594815
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS