SR732ETTD1R6G
MFR.Part #
SR732ETTD1R6G
JLCPCB Part #
C4294355
Description
-55℃~+150℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS