RK73G1ETTP1620F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1620F
JLCPCB Part #
C2577790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS