SG73P1ERTTP91R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP91R0F
JLCPCB Part #
C7310974
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS