RN731ETTP4642F25
MFR.Part #
RN731ETTP4642F25
JLCPCB Part #
C4008429
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS