RK73H2BTTD2611F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2611F
JLCPCB Part #
C276242
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS