RK73B1JRTTD752G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD752G
JLCPCB Part #
C2598339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS