SG73S1ETTP4R30F
MFR.Part #
SG73S1ETTP4R30F
JLCPCB Part #
C4149026
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS