RN731JTTD5601A25
MFR.Part #
RN731JTTD5601A25
JLCPCB Part #
C4310355
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS