RN731ETTP3790B25
MFR.Part #
RN731ETTP3790B25
JLCPCB Part #
C4248657
Description
-55℃~+155℃ 379Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS