SG73P2ERTTD3090F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD3090F
JLCPCB Part #
C5751814
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS