RK73B1ERTTP512G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP512G
JLCPCB Part #
C4308106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS