RN73H2ETTD43R7B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD43R7B25
JLCPCB Part #
C4162475
Description
250mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS