RN731ETTP2740B25
MFR.Part #
RN731ETTP2740B25
JLCPCB Part #
C4102016
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS