RN73H1JTTD3283F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD3283F100
JLCPCB Part #
C4203296
Package
0603
Description
100mW 328kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS