SG73S2ERTTD1780F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1780F
JLCPCB Part #
C6487814
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS