SG73S2ETTD24R0D
MFR.Part #
SG73S2ETTD24R0D
JLCPCB Part #
C4064406
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS