RN73R2ETTD2150F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2150F100
JLCPCB Part #
C2606531
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS