RK73H3ATTE8202F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8202F
JLCPCB Part #
C2581981
Description
-55℃~+155℃ 1W 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS