RK73H3ATTE1202F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1202F
JLCPCB Part #
C2581622
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS