RN732ATTD6731D50
MFR.Part #
RN732ATTD6731D50
JLCPCB Part #
C3935703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS