RK73H3ATTE8203F
MFR.Part #
RK73H3ATTE8203F
JLCPCB Part #
C2582361
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS