HQ122WF499JT4E
MFR.Part #
HQ122WF499JT4E
JLCPCB Part #
C2778615
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 49.9Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS