WK73S2HTTER432F
MFR.Part #
WK73S2HTTER432F
JLCPCB Part #
C4336437
Description
-55℃~+155℃ 1W 432mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS